خرید بلیط هواپیما

روش هایی برای خرید بلیط ارزان هواپیما

بلیط هواپیما قسمتی از هزینه های سفر را تشکیل می دهد. حالا فکر کنید که لازم نبود برای یک مسافرت خارج از کشور مثل بقیه ی افراد قیمتی را پرداخت کنید و با نصف آن هزینه می توانستید بلیط تان را خریداری کنید!

راهنمای سفر به  لندن، انگلستان

راهنمای سفر به لندن، انگلستان

شهر لندن یکی از بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهرها در بریتانیا و بزرگترین ناحیه شهری از نظر مساحت در اروپا نیز هست.این شهر که در کنار رود تیمز قرار دارد قدمتی دو هزار ساله دارد و تاریخ ساخت آن به دوران روم باستان برمی‌گردد.

همه چیز درباره سفر به همدان

همه چیز درباره سفر به همدان

همدان،‌ یکی از کلانشهرها و مرکز استان همدان در منطقه کوهستانی غرب ایرانه. این شهر، از شهرهای سردسیر ایرانه، که در دامنه های کوه الوند قرار گرفته و از لحاظ جغرافیایی، از شمال به زنجان، از غرب به سنندج،‌ از جنوب به ملایر و از شرق به ساوه و کمیجان...

سفر به همدان

سفر به همدان

استان همدان به دلیل آثار باستانی و بناهای با شکوه هرساله مقصدی مناسب برای بازدید و سفرهای تابستانی به شمار می‌آید.

سفر به گرجستان

سفر به گرجستان

کشور گرجستان در منطقه اوراسیا و درست بین اروپا و آسیا واقع شده است و در واقع از کشور گرجستان به عنوان بالکن اروپا یاد می شود.

خرید بلیط هواپیما برای دانشگاه جهان

خرید بلیط هواپیما برای دانشگاه‌های جهان

افراد زیادی هستند که هر چندسال یکبار با خرید یک بلیط هواپیما خودشان را برای دید و بازدید از دانشگاههای برتر جهان آماده می‌کنند تا بتوانند دوباره همان حس و حال گذشته را در خود زنده کنند اگر شما هم مدتهاست قصد سفر و تماشای دیدنی‌ترین دانشگاههای جهان...