۷ جاذبه توریستی انگلیس

7 جاذبه توریستی انگلیس

۷ جاذبه توریستی انگلیس

انگلستان یک محل عالی برای بازدید مسافرانی است که می خواهند سفری متفاوت را تجربه کنند. کشوری که گردشگران متعصب خودش را از سراسر نقاط جهان گردهم می آورد. انگلستان دارای تاریخی غنی با داستان های متفاوتی است.نکته ای که انگلیس را از کشورهای دیگر متفاوت تر می کند اصالت فرهنگی و رسم و رسوم های خاص مردم این منطقه از جهان است.

برایتون

برایتون در ساحل ساسکس از اواسط قرن ۱۹ به یک تفریحگاه ساحلی محبوب تبدیل شده است. بخش عمده ای از محبوبیت آن به دلیل نزدیکی به لندن است که با داشتن مسافران روزانه خود بسیار محبوب است. بخش ساحلی دارای خانه‌های قدیمی ویکتوریایی دلپذیر است که امروزه امکانات رفاهی توریستی را ارائه می‌کند. بازدید کنندگان علاقه مند به پیاده روی بر روی کاخ اسکله معروف و یا تحسین باغ سنتی انگلیسیی هستند. این شهر دارای یک زندگی پر جنب و جوش شبانه است، و همچنین خانه بسیاری از هنرمندان و ورزشکاران است.

لندن

کاخ همپتون کورت 

یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری کنار رودخانه تایمز کاخ همپتون کورت  (Hampton Court Palace) است که از مشهورترین کاخ‌های اروپا است. سالن بزرگ آن از زمان هنری هشتم است. (به نظر می‌آید که روح دو زن از ۶ زن هنری هشتم در این کاخ سرگردان هستند). این سالن همان جایی است که الیزابت اول از شکست ناوگان دریایی اسپانیا درس‌هایی یاد گرفت. از ویژگی‌های جالب این کاخ  می‌توان به کلاک کورت (Clock Court) اشاره کرد، با ساعت‌های جذاب نجومی‌اش که  در سال ۱۵۴۰ ساخته‌شده است و همچنین آپارتمان‌های دولتی با گالری‌های خالی از سکنه، کلیسا‌ی کوچک، آپارتمان پادشاهی  و زمین تنیس خاندان سلطنتی تودور که در این کاخ زیبا جای دارند.

موزه ویکتوریا و آلبرت

بام O2

گنبدی است که در سال ۲۰۰۰ به مناسب جشن های هزارساله ساخته شده است. مسیر پیاده روی با پارچه های کشسان چیزی است که در سال ۲۰۱۲ میلادی به O2 اضافه شده است. این مسیر به گردشگران اجازه می دهد تا با وسایل کوهنوردی از یک طرف گنبد بالا بروند و از طرف دیگر پایین بیایند. در بالای ساختمان، می توانید تجهیزات را از خود جدا کنید و در اطراف قدم بزنید و از چشم انداز ۳۶۰ درجه بخش جنوب شرقی لندن لذت ببرید. برای این ساختمان نوردی باید حدود ۳۳.۵ دلار هزینه کنید. این صعود بسیار هیجان انگیز و جالب است.

بام O2

موزه ویکتوریا و آلبرت

موزه ویکتوریا و آلبرت (Victoria and Albert Museum) (به صورت مختصر V&A وی ای خوانده می‌شود) یک قسمت از کینگستون جنوبی (South Kensington) است، که بر اساس دسته‌بندی موزه‌ها شامل موزه تاریخی ملی و موزه علمی می‌شود.

این موزه در سال ۱۸۵۲ ساخته شد که حدود ‍۱۳ هکتار مساحت آن است و حدود ۱۴۵ گالری را در خود جای داده است که تاریخ ۵۰۰۰ ساله هنر و مصنوعات مربوط به آن را نشان می‌دهد. نمایشگاه‌ها شامل سرامیک و شیشه، پارچه‌ها و لباس‌های محلی، نقره و جواهرات، آهن آلات، مجسمه‌های سنگ‌تراشی شده، نقاشی‌ها و عکس‌ها است.

برایتون

باث

باث نام خود را به این دلیل گرفته است که توسط رومیان در ۶۰ میلادی، به دلیل چشمه‌های آب گرم در اینجا حمام‌هایی ساخته‌اند. این شهر اوج محبوبیت خود را در سال جورجیایی به دست آورد زمانی که ثروتمندان در اینجا برای چشمه های معدنی می‌آمدند. علاوه بر مشهور بودن به خاطر آب، شهر همچنین یک نمونه عالی از معماری جورجیایی است. این شهر امروزه دارای عرصه فرهنگی فعال، با تئاتر زنده و ناهار خوری خوب است. این شهر در جنوب غربی انگلیسی یک پایگاه خوب برای بازدید از استون هنج یکپارچه است.

 

 

لندن

هنگامی که زمان توصیف لندن می‌آید هر توضیحی مبالغه نیست. لندن پایتخت انگلستان و بریتانیا است. این شهر شلوغ تاریخی شخصیت دار از کلیسای وستمینستر تا کاخ باکینگهام است. خرید از نایتسبریج تا خیابان کارنابی، سوار شدن در اتوبوس قرمز دو طبقه و مترو که آن به طور مداوم به یاد آور mind the gap است. لندن همچنین برای تئاتر زنده معروف است که لازم است.

لندن

 

افزودن دیدگاه جدید