بلاگ

شاندیز مشهد

شاندیز مشهد

در دهکده شاندیز مشهد گردشگران بسیاری برای تماشای درختان سر به فلک کشیده و گل های وحشی که در این دره رویش کرده، وارد می شوند و از این طبیعت زیبا دیدن می نمایند.

موزه نادری مشهد

موزه نادری مشهد

آرامگاه نادرشاه به یادبود نادرشاه افشار در ضلع شمال غربی چهارراه شهدا (نادری سابق) واقع است.

ویزای گروهی عراق

ویزای گروهی عراق

درصورتی که قصد سفر به کشور عراق جهت انجام امور زیارتی به صورت گروهی را دارید، باید این مراحل را پشت سر بگذارید تا ویزای عراق به صورت کاملا قانونی در دست تک تک اعضای گروهتان باشد.

ویزا

ویزای انفرادی عراق

روادید یا ویزا مدرکی است جهت احراز هویت افرادی که قصد سفر به کشور خارجی را به جهت کار، تحصیل، زندگی یا تفریح دارند.

نجف

سفر به نجف

شهر نجف اشرف، شهری مقدس و معنوی برای مسلمانان است چون بارگاه امام اول شیعیان، حضرت امام علی علیه السلام در این شهر است.

ویزا چیست؟

ویزا چیست؟

ویزا یک سند رسمی صادر شده یا یک مهر ثبت شده روی گذرنامه متقاضی سفر به کشوری دیگر است

ویزای عراق

اخذ ویزای عراق

سوال های زیادی در مورد ویزای عراق از ما پرسیده میشود؛ به همین دلیل تصمیم گرفتیم که با نگارش این مطلب، اطلاعات مفصلی در مورد ویزای عراق و نحوه اخذ آن ارائه داده و به سوالات عزیزان در این مورد پاسخ دهیم. عراق، در منطقه خاورمیانه و درست در ضلع غربی...

حرم امام حسین

چگونه و از کجا ویزای عراق بگیریم؟

با فرا رسیدن ماه محرم بسیاری از عاشقان امام حسین(ع) مشتاق حضور در مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی و سفر به کربلا هستند. همچنین، زائران برای ورود به خاک عراق باید برای دریافت روادید اقدام کنند.

ویزای عراق

ویزای عراق

برای دریافت ویزای عراق، دانستن آدرس و شماره تلفن سفارت عراق در ایران یکی از ملزومات کار است.

آرامگاه سید ابوالقاسم مشهد

مقبره سید ابوالقاسم مشهد به اعتقاد اهالی ایشان از نوادگان امام موسی الکاظم (علیه السلام) است که در سال ۳۳۷ هـ.ق به شهادت رسیده است.

آرامگاه خواجه ربیع

آرامگاه خواجه ربیع در مشهد

مقبره خواجه ربیع در مشهد و در انتهای خیابان خواجه ربیع است. این بنا توسط شاه عباس صفوی و به سفارش شیخ بهایی در اوایل قرن یازده هجری قمری ساخته شده است.

قطار فدک

قطارهای لوکس تهران مشهد

قطار قبل از هواپیما وارد زندگی ایرانیان شد و جابه‌جایی با این وسیله که سوت آن هنوز هم در خاطرات سفرهای دسته جمعی و قدیمی به صدا در‌می‌آید، یکی از نوستالژی‌های ماندگار برای ایرانیان است.

تفریحات آبی کیش

تفریحات آبی کیش

جزیره کیش از جمله مقاصد پرطرفدار در کشورمان است؛ مرواریدی در میان خلیج همیشه فارس که شما را به دنیایی پر از فرصت های خوشگذرانی دعوت می کند.

آبشار دارنو

آبشار دارنو

مازندران یکی از بهشت‌های ایران است که در هر بخشش یک جاذبه گردشگری طبیعی شگفت انگیز وجود دارد. در جنگل‌های شهر نوشهر می‌توانید آبشارهای فوق العاده‌ای را ببنید که یکی از آنها آبشار دارنو است.

هتل ترنج کیش

رزرو هتل ترنج کیش

مجموعه گردشگری و هتل ۵ ستاره دریایی ترنج در شمال غربی جزیره کیش (در خلیج فارس ) در منطقه بکر با اکوسیستم طبیعی واقع گردیده است.

ساحل شمال

کدام ساحل شمال تمیزتر است؟

رئیس کارگروه تخصصی گردشگری و صنایع دستی اتاق فکر توسعه و تعالی استان مازندران، مناطقی که هنوز دچار توسعه نامنظم شهر نشینی نشده و خالی از سکنه و دارای بافت جنگلی هستند را به عنوان تمیز ترین سواحل شمال معرفی کرد.